Kontakta oss

I sälj- och marknadsrelaterade frågor samarbetar vi med vårt systerföretag Wernsing Food Solutions. Wernsing Food Solutions finns representerade i hela Sverige och de representerar även gruppens övriga två systerföretag, GG Handel och Vätternpotatis. Välkommen med Er förfrågan!

Order och säljkontakter

Christoffer Tesch

Order - & Distributionssupport
christoffer.tesch@varbergskoket.se073-679 21 980340-20 31 19
Symbol e-postSymbol telefon

Andreas Persson

KAM Industri / Foodservice Väst, Syd
andreas.persson@wernsing-food-solutions.com+46 70 643 90 50
Symbol e-postSymbol telefon

Frank Torstensson

KAM Industri / Foodservice Sthlm, Mellansverige, Norr
frank.torstensson@wernsing-food-solutions.com+46 70 625 07 91
Symbol e-postSymbol telefon

Henrik Olovsson

Distriktsäljare Götaland, Värmland, Dalarna
henrik.olovsson@wernsing-food-solutions.com+46 76 119 84 480511 244 21
Symbol e-postSymbol telefon

Roger Lien

Distriktsäljare Väst & Syd
roger.lien@wernsing-food-solutions.com+46 73 512 59 08
Symbol e-postSymbol telefon

Tomas Thorslund

Sales Director / Managing Director Wernsing Food Solutions
tomas.thorslund@wernsing-food-solutions.com+46 70 524 46 77
Symbol e-postSymbol telefon

Benita Lundström

Distriktsäljare Stockholm Norr
benita.lundstrom@wernsing-food-solutions.com+46 73 511 3604
Symbol e-postSymbol telefon

Vakant

Distriktsäljare Stockholm syd, mellan
Symbol e-postSymbol telefon

Medarbetare

Genom att klicka på “Tillåt Cookies”, godkänner du att att vi använder cookies på sidan för att förbättra sidans navigering och analysera sidans användning och förbättra marknadsföringen.
Läs vår Dataskyddspolicy för mer information.